Keresés

Részletes keresés

Lady Levender Creative Commons License 2001-10-04 22:48:52 99
Csatlakozom az előttem szolóhoz. Svájc nekem is bejön, bár a magyar szememnek nehéz volt hozzászoknia, hogy nem látok tovább 1km-nél mert egyből egy hegybe ütközik a horizontom. Ha már választhatnék én inkább a francia részhez vonzódom Lausanne, Genf környéke vagy az olasz Ticino ha már parlo italiano un po....
A hozzászólás:
csabiman Creative Commons License 2001-10-03 15:28:00 98
Milyen sokan szeretnének Írországban élni... :) valószínűleg még nem éltek ott, azért ;) Na, azért nem olyan rossz itt, lassan 1 éve itt vagyok. De a fővárost nem ajánlom senkinek.

Amúgy ha választhatnék, akkor Svájcba mennék (érdekes, ezt senki nem írta), ott is főleg Chanton Bärnbe (Bärner Obrland)... de azért tényleg király otthon, csak pénz kéne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!