|
|
|
|
 |
Lady Levender
2001-10-04 22:48:52
|
99
|
| Csatlakozom az előttem szolóhoz. Svájc nekem is bejön, bár a magyar szememnek nehéz volt hozzászoknia, hogy nem látok tovább 1km-nél mert egyből egy hegybe ütközik a horizontom. Ha már választhatnék én inkább a francia részhez vonzódom Lausanne, Genf környéke vagy az olasz Ticino ha már parlo italiano un po.... |
|
A hozzászólás:
 |
csabiman
2001-10-03 15:28:00
|
98
|
Milyen sokan szeretnének Írországban élni... :) valószínűleg még nem éltek ott, azért ;) Na, azért nem olyan rossz itt, lassan 1 éve itt vagyok. De a fővárost nem ajánlom senkinek.
Amúgy ha választhatnék, akkor Svájcba mennék (érdekes, ezt senki nem írta), ott is főleg Chanton Bärnbe (Bärner Obrland)... de azért tényleg király otthon, csak pénz kéne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|