|
|
|
|
 |
Alan Shearer
2001-10-03 15:09:52
|
97
|
"Itt élned halnod kell" hát megértem.:)
Nekem is szimpatikus Skandinávia, esetleg még Nagy-Britannia jöhet szóba, bár Ők mostanság sajnos nem igazán semlegesek. |
|
A hozzászólás:
 |
Bard
2001-10-03 15:01:38
|
96
|
Románia (Erdély), de az Kárpát medence. Bár, ha innen is menni kéne, akkor ott már valszeg régen rossz... :-))
Egyébként meg Norvégia, Svédország, Dánia, Izland, Finnország, Írország. Nincs sorrend.
Ha menni kéne Európából is, az azért már nagyon gáz lenne. Nem is tudom mihez kezdenék. Talán össze vissza utazgatnék a világban, meg ilyenek.
Egyébként azt tudjátok, hogy az emigréns magyarok direkt nem éneklik a Szózatot az ünnepeiken? Mondjuk én is csak úgy hallottam, de logikus...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|