Keresés

Részletes keresés

Alan Shearer Creative Commons License 2001-10-03 15:09:52 97
"Itt élned halnod kell" hát megértem.:)
Nekem is szimpatikus Skandinávia, esetleg még Nagy-Britannia jöhet szóba, bár Ők mostanság sajnos nem igazán semlegesek.
A hozzászólás:
Bard Creative Commons License 2001-10-03 15:01:38 96
Románia (Erdély), de az Kárpát medence. Bár, ha innen is menni kéne, akkor ott már valszeg régen rossz... :-))

Egyébként meg Norvégia, Svédország, Dánia, Izland, Finnország, Írország. Nincs sorrend.

Ha menni kéne Európából is, az azért már nagyon gáz lenne. Nem is tudom mihez kezdenék. Talán össze vissza utazgatnék a világban, meg ilyenek.

Egyébként azt tudjátok, hogy az emigréns magyarok direkt nem éneklik a Szózatot az ünnepeiken? Mondjuk én is csak úgy hallottam, de logikus...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!