Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
állati emlék Creative Commons License 2001-10-02 15:05:31 239
Az egyetlen állatokkal kapcsolatos dolog a járdatakarítógépre szerelhetô kutyaszarszippantó elem volt. viszont életemben nem láttam még ennyi tűzoltócsapot egy helyen.

Csináljunk állatvédelmi szakkiállítást! ANITECH :))

Előzmény:
Filly Creative Commons License 2001-10-02 14:51:19 238
Semmi alternatív módszer nem volt? Pl. nyúlbarát tartástechnológia? Ez most nyugaton nagy divat lett.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!