|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
állati emlék
2001-10-01 13:18:54
|
228
|
| Na, nekem asszem okes. Ma, hétfôn legalább is úgy fest. |
|
Előzmény:
 |
Meggyes
2001-10-01 10:01:51
|
227
|
Honnan fogjuk megismerni egymast? Passz - en mindenesetre foglaltatok asztalt, a jelszo, amit a pincernek kell bemondani "index" lesz. Mondhatnam azt is, hogy "gerontopresszionator", de az hujen hangzik. :)
Mokuss, latod-latod: vitaban _mindenki_ huje, csak _te_ vagy okos, osszejovetelnel _mindenki_ bumlizzon le hozzad Szegedre, csak _neked_ ne kelljen alkalmazkodni. Biztos bennem van a hiba, de ezek utan nem tudlak komolyan venni ha ilyet szolsz: "Nah, ilyen szinten nem is vesz senki egyenrangu partnernek... latom..." meg "Csak sose fentrol nezni ;)".
Gondolkozz, aranyalma: lehet, hogy ugyanez tortenik, mikor harcoskodsz az allatvedelem temaban?
m1s |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|