Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mokuss Creative Commons License 2001-09-28 21:28:49 223
"Ha tényleg ennyi ember beszállna, jobbnak látnám, ha nyitnánk egy zárt levelezőlistát, amin mehetne az érdemi munka, hogy ne kelljen már lépten-nyomon megkűzdeni az elmebajosokkal. "

Nah, ilyen szinten nem is vesz senki egyenrangu partnernek... latom...

Miert ne mernék? Csak a baj, hogy en Szegeden lakom, ha jöttök ide, sor, sör, ...

Csak sose fentrol nezni ;)

Előzmény:
Meggyes Creative Commons License 2001-09-28 18:09:08 222
Nem mer :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!