Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
állati emlék Creative Commons License 2001-09-28 17:39:37 220
Az király hely. Nekem jó, valszeg. Hacsak nem leszek épp Szlovákiában.
Előzmény:
Meggyes Creative Commons License 2001-09-28 17:35:10 219
En baromallat, tudok jobbat es ott tuti van buzasor:
Western-sorozo, a koruton. A 4-6-os villamosrol a Boraros ter elott egyel kell leszallni (Mester utca), pont a villamos-megalloval szemben. Kulturalt, jo a kiszolgalas, ha lovas osszejovoetel van, mindig odamegyunk.
Tehat Western-sorozo, szerda 19.00.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!