Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Meggyes Creative Commons License 2001-09-28 17:32:43 218
Iagazan jo helyet en sajnos csak a 16. keruletben, a Rakosi uton tudok, de az gondolom mindenkinek alaposan kiesik. Legyen tehat a belvaros. Elso javaslat: Piszkos Fred kocsmaja a Blahan (enni is lehet), masodik az Odeon kv-zo a Semmelweis-utcaban (megvan az meg?)
Szerda este, 19.00 ora.
Ehhez kepest lehet alkudozni.
Előzmény:
baphomet Creative Commons License 2001-09-28 17:20:53 216
igeeen!!! egyszerűbb...:-)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!