|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Filly
2001-09-27 13:00:19
|
200
|
Jééééé, én errefelé csak egy embert (na jó, kettőt :o) ismerek, aki agyatlanul rivalizál :oD
De látjátok, mit köszönhetünk mokussnak? Ő kezdeményezte tulképp a normális állatvédő honlap létrejöttét! Napi imáinkba bevesszük nevét. |
|
Előzmény:
 |
mokuss
2001-09-27 12:55:20
|
198
|
mar megerte "pszichopataskodnom" :))
emberek eldontottek, hogy allatvedelmi oldalt csinalnak a koztajekoztatasert:)))
ez nagyon jo dolog:))
Sokfele, sokiranyu, sokcsatornas mediumoknak kell ahhoz letrejonni (benne a nettel), hogy az emberek hasznos infokat kaphassanak...
Ha az orpheusnal sokkal jobb valami, annak csak orulni tudnank, mert akkor meg sikeresebb lenne a cel...
kar hogy sokan vannak, akik rivalizalnak ,)
pedig nem aztkene... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|