Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
állati emlék Creative Commons License 2001-09-27 12:57:24 199
Mokuss, ez most melyik utolsó hozzászólásod?
Előzmény:
mokuss Creative Commons License 2001-09-27 12:55:20 198
mar megerte "pszichopataskodnom" :))

emberek eldontottek, hogy allatvedelmi oldalt csinalnak a koztajekoztatasert:)))

ez nagyon jo dolog:))

Sokfele, sokiranyu, sokcsatornas mediumoknak kell ahhoz letrejonni (benne a nettel), hogy az emberek hasznos infokat kaphassanak...

Ha az orpheusnal sokkal jobb valami, annak csak orulni tudnank, mert akkor meg sikeresebb lenne a cel...

kar hogy sokan vannak, akik rivalizalnak ,)
pedig nem aztkene...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!