|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Filly
2001-09-27 11:04:49
|
185
|
A kérdésem a következő volt: milyen alternatív nagyüzemi technológiákat ismersz? Visszakérdezel, hogy tenyésztés, feldolgozás v. szállítás. Hát, amit ismersz, azt írd már le lécci. Mondjuk, elég, ha tenyésztési helyett tartásit írsz :o) feldolgozási helyett pedig elpusztításit :o)
Majd ezt írod: "ezek mukodeset torvenyek szabályozzak, gondolom a technologiak ennek ala vannak rendelve..." Végre megcsillan ténybeli tudásod is. Akkor nincs is semmi baj, hiszen a törvények mindent szabályoznak, a gyárak ezeknek megfelelnek, tehát nincs szabálysértés sehol. Megoldódott a világ egyik legnagyobb állattartási problémája! Ünnepeljünk! Jaaaa, hogy a törvények nem foglalkoznak az állatok humánus tartási, szállítási, elpusztítási módjaival? Vazzeg... :o( |
|
Előzmény:
 |
mokuss
2001-09-26 21:55:25
|
175
|
esetleg, ha ebbe vagy szakember, kivancsian hallgatlak...
de tenyesztes? feldolgozas technologiakra gondoltal vagy szallítasra?
ezeket, ezek mukodeset torvenyek szabályozzak, gondolom a technologiak ennek ala vannak rendelve...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|