|
|
A hozzászólás:
 |
Meggyes
2001-09-27 10:55:55
|
184
|
"es visszakerdezve: te itt gatyazol engem, de te mitteszel lovaglason tul?"
Na most ledobbentem. Ertem mar. Mokuss, neked az faj, hogy van ember, aki szetgurcoli az agyat es keres annyi penzt, hogy el tudjon tartani egy lovat? Amit mellesleg ugy fogadtam be egy allatvedo szervezettol, hogy a lo fejet a volt gazdaja szetverte kapaval, meg ugy le volt gyengulve, hogy csorlovel kellett talpra huzni reggelente napokon at. Azon a helyen, ahonnan ez a lo van, olyan dolgok tortentek, hogy azt a te netrol-letoltott-kepeken edzodott gyomrod be se venne. 29 lobol 7 maradt eletben, a gazdajuk kotelekkel kototte fel oket a gerendara, mikor mar annyira le voltak gyengulve az ehsegtol, hogy nem tudtak allni a labukon. Ott az ello kancakbol az ugyancsak ehezo kutyak szetdek ki a csikot. A lo, amit elhoztam, annyira rettegett az embertol, hogy tamadott, utott, vagott, harapott, a foldet ette, mert olyan vitamin- es asvanyianyag hianya volt. Azert erezzem magam szarul, mert ez a lo teljesen egeszseges, ujra bizik az emberben, es elfelejtette mindazt, ami vele tortent, meg nem maszik fel felelmeben az istallo falara, ha valaki hirtelen mozdulatot tesz a kozeleben? Es attol vagyok szar ember, mert gurizek mint egy allat, hogy az alberlet, a szamlak, meg a magam fentartasa mellett el tudok tartani egy lovat?
Elmesz te a jo budos picsaba, mokuss...
Az egyetlen, amit mostantol erzek iranyodba, az a szanalom, ezt nagyon oszinten mondom.
Ehhh... |
|
Előzmény:
 |
Meggyes
2001-09-27 10:42:09
|
182
|
latod, ugyes vagy te. igy kell vitatkozni: ha feltesznek par erdekes kerdest, az allatvedelem ugyebe, nem megcafolni kell azt esz ervekkel, hanem ezt kell mondani ugyesen: "Ha filozófiát tanítanék az egyetemen, felhoznám meggyest, mint a fajdalom osszevont reakciojat, kepviselojet...
Ez meggyes duhongoje?
Kocsmaba talan jobban kiforr barmilyen tema... mivel ez egyoldalu kommunikacio, es a reagalasok egymasra gyakran eltorzulnak..."
na latod. pffffff...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|