|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
mokuss
2001-09-27 10:47:06
|
183
|
latod, ugyes vagy te. igy kell vitatkozni: ha feltesznek par erdekes kerdest, az allatvedelem ugyebe, nem megcafolni kell azt esz ervekkel, hanem ezt kell mondani ugyesen: "Ha filozófiát tanítanék az egyetemen, felhoznám meggyest, mint a fajdalom osszevont reakciojat, kepviselojet...
Ez meggyes duhongoje?
Kocsmaba talan jobban kiforr barmilyen tema... mivel ez egyoldalu kommunikacio, es a reagalasok egymasra gyakran eltorzulnak..."
na latod. pffffff...
AZAZ |
|
Előzmény:
 |
Meggyes
2001-09-27 10:42:09
|
182
|
latod, ugyes vagy te. igy kell vitatkozni: ha feltesznek par erdekes kerdest, az allatvedelem ugyebe, nem megcafolni kell azt esz ervekkel, hanem ezt kell mondani ugyesen: "Ha filozófiát tanítanék az egyetemen, felhoznám meggyest, mint a fajdalom osszevont reakciojat, kepviselojet...
Ez meggyes duhongoje?
Kocsmaba talan jobban kiforr barmilyen tema... mivel ez egyoldalu kommunikacio, es a reagalasok egymasra gyakran eltorzulnak..."
na latod. pffffff...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|