Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Meggyes Creative Commons License 2001-09-27 10:39:39 180
ja, bocs, latom mar, hogy valaszoltal az egyik itt feltett kerdesre, csak nem vettem eszre... de biztos ott van a hiba, hogy en nem tudok "globalis problemakban" gondolkodni... en csak egy kis szutyok gyarlo lelek vagyok, akinek az allatvedelem azt jelenti, hogy a sajat kornyezetem tajan rakok rendet... bele se gondoltam, milyen buli allatvedelmes dolog lehet az, hogy alapitok 2-3 egyesuletet, aminek aztan nincs penze arra, amiert letrjott. szuper. en huje, ugy gondoltam, hogy ahelyett, hogy maganyos hoskent kuzdok az allatvedo emberekkel, inkabb betarsulok mar letezo, menhellyel biro szervezethez es nekik segitek. de jogos mokuss berzenkedese ettol, hiszen kobor kutyat osszeszedni por dolog, mert tok budos, meg broaf...
kezdek vilagosan latni.
Előzmény:
Meggyes Creative Commons License 2001-09-27 10:33:36 178
Jaj, gyerekek, ez annyira jooo :)))
pl a kedvencem, a magányos hős-fless: "míg valaki külső szemmel az elejétől olvassa (nem ezt a topicot) a vitát, láthatja, hogy mig csincsin es a tobbike magukat vedik, addig en tollem idegen, de szenvedo elolenyek erdekeit vedem (nahh minnya leanyaznak...)" - na ez mekkora feeling, nem? :)))
a martir, a hos, szemben a csunya rossz vilaggal, mindenki ellenseg, sot, a legelensegebbek maguk az allatbaratok, ohhh, borzalom!
:))))

A masik kedvencem, amikor mokuss olyan igazi topladek sutyerak modon "vitatkozik", mert esz ervei nincsenek: csincsin szexualis eletet taglalja, csobolyot cseszegeti, filly-t fikazza, engem probal legyalazni - na, nem taglalom, tudjatok, vitanal a sarki kocsmaban nivosabb szinvonalat tudnak kepviselni a helyi alkeszok az aktualis fradi-ujpest meccset taglalvan a kannas borbol keszult felesuk mellett, majd mikor mar mindenki rohog rajta (hat nemtom, rohoges az, ha az embernek kozben csikorog a foga?), jon megint a szenvedo hos-fless ("zarjuk le a temat... es az ilyen jellegu, stilusu vitat okes?"), majd a martirszerep ("kozben betegen, lazasan arra gondolok, milyen jo feyekk vagytokk tih..."), meg kiegeszitesul, hogy ingyen dolgozik.

na ide figyelj, kisbogar, elmagyarazom megegyszer: azzal, hogy szerkesztesz egy weblapot, ertelmetlen kerdoiveket toltesz ki es szetbarmolod az allatszereto emberek forumait, konkretan nulla darab allaton segitsz.
torekedj arra, hogy hiheto legy, jo? anelkul vicces ugyan, amit csinalsz, de gondolom, nem ezt szeretned elerni. konkret dolgokra vagyunk kivancsiak, tobben feltettek a kerdest, de mindig elslisszoltal elole (remelem nem veletlenul), es engem is kezd erdekelni: mit tettel te az allatok vedelmeben? a cikkek itt nem erdekelnek, mert nem a spanyol bikak szenvedesenek megakadalyozasa erdekeben lesz jobb a honi kutyak sorsa. nem attol tunnek el a gyepmesteri telepek, hogy egy angol cicarol olvasok, akit gyerekek megkinoztak, majd a hozzad hasonloan hos allatvedok megmentettek az eletet es a cikkben minimum otszor kejesen kihangsulyozzak, hogy ez a macska elete vegeig testi fajdalmakkal fog elni es mentalisan se jon helyre - EZ az allatvedelem? en EBBOL nem kerek.
hany kutyat szedtel ossze az utcarol, hany kutyanak szereztel gazdat? hanyszor avatkoztal kozbe, ha valaki bantott egy allatot?? nem tudod felfogni, hogy attol meg nyugodtan lehetsz egy senki, nemhogy allatvedo, hogy letoltesz otthon a szobad maganyaban internetrol par kepet, ami rokaketreceket abrazol, es azokat razogatod az orrunk elott!!
de mindegy is, hiaba pampogok, te ezt soha nem fogod megerteni. csak konyorgom, legalabb az allatoknak ne arts, ha mar az allatkedvelo es allatvedo emberek idegeit rojtosra cseszed...
ez annyira broaf, hogy az mar faj...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!