Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mokuss Creative Commons License 2001-09-26 23:52:19 177
ha lenne még 4-5 énem, megtenném...

had döncsem már el, mit, meg hogy okkes?

te meg a te dolgaiddal törödj, hogy betudd illeszteni a linkeket, meg a képeket...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2001-09-26 22:08:49 176
Azt hiszem sikerult megtalalnom mokusska harmadik enjet. Nezzetek meg a „Segítség! Sünöm van!” topicot. Ez a „zoozi” nagyon gyanus nekem.

Filly: koszi :-) Nekem miert nem sikerult? Megneztem az oldal forrasat es szerintem ugyanazt irtam be… vagy az a border=”0” olyan fontos? Eddigi tapasztalataim alapjan nem igazan…. Bar kozvetlenul nem igazan szoktam html-ben dolgozni… max atirni 1-2 dolgot.

„eppen egy "amator" weblapon dolgozom... közben nyomom ezt a cuccot!” En a helyedben bizony elfogadnam a profik segitseget! Ha az uj oldal hasonlo lesz, mint a regi…. (en speciel tenyleg szivesen vennem, ha valaki megmutatna nekem a flash hasznalatat… en sajnos meg csak gombokat es aprobb animaciokat tudok csinalni)

„…lakossagi problemakat oldunk meg...” Bocsi, mondanal egyet? Az, hogy valaki egy szorolapot talal a postaladajaban meg nem oldja meg a problemait…

„es ennek a topicnak, vagy az itteni hangnememnek semmi koze az egyesulethez...” erdekes, eddig azt hittem, hogy te magad vagy az egyesulet.. az ugyebar koztudott, hogy a fonokok ugy szeretik kivalasztani a beosztottjaikat, hogy azok hasonloan gondolkodjanak mint o. Es ez meg akkor is ervenyes, ha egy csapat onkentesrol van szo.

Ja, alternativ nagyuzemi technologiak… a bioallatok tartasa pl. kifejezetten allatbarat modszerekkel tortenik… es ez mar bizony belefer a biogazdalkodas kategoriajaba… Tipp: latogasd meg a biokultura egyesuletet es vallalj be naluk egy tanulmanyt az biohusrol es tarsairol… hidd el, egesz jol fizetnek… es akkor nem kell tovabb sajnaltatnod magad az ingyenmunkaert ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!