Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
állati emlék Creative Commons License 2001-09-26 18:52:49 153
Ördögöd van! Erre már én is rá akartam kérdezni!
Előzmény:
baphomet Creative Commons License 2001-09-26 18:50:47 151
mókus, lécci gyere már ide vissza, hagyd meg nekünk hobbi állattartóknak a nyulas topikunkat! lécci, lécci, lécciiii...

azt meg áruld már el nekem, hogy ha hajnalban 1:31-kor volt az utolsó hozzászólásod és az első már 11:16-kor - gondolom a kettő között azért aludtál valamennyit - és azóta egyfolytában itt vagy, akkor te MIKOR védessz állatot? :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!