Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mokuss Creative Commons License 2001-09-26 18:40:11 144
csobolyo: a lenti ketrecnel azert lehetne kicsit nagyobb nem?
Előzmény:
mokuss Creative Commons License 2001-09-26 18:38:16 143

Csincsin szerint
a tenyesztes jo dolog:


-sokszázezer
csincsin, 20.000 róka/év....


 


k
a b  á t n a k



 


Csincsin preferalja a nagyuzemet...


 


 


 


Csobolyo. ha lenne maganhazam, es ha erdekelne a csincsin, csinalnek egy jo kis bunkeres eletteret neki... es jol berendezve ellenenek...

vagy az nemjo? nem kosherr?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!