|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Monthy
2001-09-26 18:35:29
|
142
|
"Ja, tudtatok, hogy a nyulak ejjel gilisztakat huznak ki a foldbol es megeszik oket? Ez halal komoly.. az enyemek legalabbis ezt teszik"
Sok faj teszi ezt.
Az egyik legnagyobb és legelterjettebb gilisztafaj a harmatgiliszta. Ez a giliszta nappal zabál éjjel iszik, méghozzá úgy, hogy a vége a földben van a másik végével meg a harmatot nyalogatja a fűről. Én varangyot, egeret és sünt is láttam már harmatgilisztára vadászni.
|
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2001-09-26 18:00:14
|
124
|
Szerintem csinaljunk egy "mentsuk meg a gilisztakat, vesszenek a pecasok" honlapot es linkeljunk ra az osszes gilisztas, buvaros es muveszettorteneti topicrol. A lap nezettsege hamar megugrana... utana mar fizetett hirdeteseket is elhelyezhetnenk, kiadhatnank egy hirlevelet, nyeremenyjatekra szolithatnank fel az embereket majd atvennenk a kornyezetvedelmi miniszterium kulondijat...
Ja, tudtatok, hogy a nyulak ejjel gilisztakat huznak ki a foldbol es megeszik oket? Ez halal komoly.. az enyemek legalabbis ezt teszik |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|