|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2001-09-26 18:03:30
|
126
|
A linkkel csak mokusskent volt bajod... Sereskent meg az volt a bajod, hogy a csincsillak az oldalamon ketrecek kozeleben is mutatkoztak...
Ami az ekezeteket illeti... lattal te mar engem ekezetekkel irni? A vilag legtermeszetesebb dolga, hogy ekezet nelkuli leveleket olvasok... sajnalom, hogy nincs meg egyik level sem.. teljesen osszefuggestelenul es mindenfele ragozas nelkul irtad oket... Sereskent legalabbis... mokusskent furcsa modon mar nem... |
|
Előzmény:
 |
mokuss
2001-09-26 17:59:48
|
123
|
csincsin: most nem szovegelni akarok, de naponta
tucatnyi taggal beszelek, es emlekezzek, hogy a te vendegkonyveddel mi a tema 1 evvel ezelott
a vendegkonyvedben?....
Lehet, hogy feltettem a kerdest (magyarul...) hogy csincsillabaratkent mert nem durod le a szormefeldolgozo linket (azert tunhetett idegennyelven, mert nemhasznaltam ekezetetzzz)... Meg a vendegkonyvbe is vestem, lehet, de most a jelen hulyesegeidhez mikkoze ennek? azota kavarom a szart vagy akkpr dontotted el, megprobalsz jocky ewing-kodni?
Csincsillazzal, szormezzel, szaporiccs, bizniszelj, csak nyomuljal mar, mert nem ersz el semmit... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|