Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2001-09-26 17:54:43 121
A gilisztakrol nem tudtam... biztos a pecasok felelosek ezert;)
Előzmény:
Filly Creative Commons License 2001-09-26 17:52:48 119
Azt tudtátok, hogy a hegyekben a síelés károsítja a növényzetet, mert fordulásoknál a síléc éle kivágja a füvet? És hogy a giliszták négyzetméterenkénti aránya is vészesen lecsökkent? (Ez utóbbit nem igazán értem, mármint összefüggésileg... valaki magyarázza el nekem!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!