Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
állati emlék Creative Commons License 2001-09-26 17:35:45 108
Apró, porszemcse méretű részecskék formájában kerül a levegôbe, nyilvánvalóan nem egészben. A szemcséket pedig egészen kicsi légáramlás is felkapja. De igazad van, kár vitázni, én sem vagyok allergológus. Azért is gondolom, hogy miért ne hinnék neki.
Előzmény:
mukkancs Creative Commons License 2001-09-26 17:26:04 105
Tudom, hogy Off topic, de... Elég sok száraz kutyagumit volt szerencsém látni aszfalton már életemben, de ahhoz, hogy elszáradva a légtérbe kerüljön és ott keringjen, ahhoz orkán erejű szélnek kell lennie, az meg ugye nálunk nem állandó jelenség. Mindegy, ezen ne vitázzunk, mert valójában nem vagyok allergológus sem, sem pedig sz.rbomlás szakértő. Visszatérek eme topic csöndes szemlélőjévé...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!