|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
baphomet
2001-09-26 17:20:23
|
103
|
tudtaaam, hogy válaszolsz...:-)))
és most ugyanazt írtad szó szerint majdnem, mint akkor.
de azt még mindig nem tudom, hogy szerinted miért lehetetlen, amit én csinálok? és miért nem tudod elképzelni, hogy van még sok olyan ember, akik szintén hobbiból tartják a haszonállatokat?
ááá, ne is válaszolj, nincs semmi kedvem értelmetlenül vitázni. azért is akartam kimaradni.
|
|
Előzmény:
 |
mokuss
2001-09-26 17:11:55
|
97
|
baphomet:
ha mondtam is olyat, az azert van, mert ahol legalabb 1 lany meg 1 fiu nyusz van, ott tömeges nyulszaporulat kepzodik...
nem? nem tud tobbagon szaporodni a nyussz?
a nyulakat az emberek 99%-a nem azert tartja, mint a macskat vagy kutyat, hogy kedves legyen, hanem felig allatszeretetbol, de nagyobbreszt leadasra (hus, es prem...), esetleg hazi kosztnakvalonak...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|