Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mokuss Creative Commons License 2001-09-26 17:15:46 100
es mikor az ivoviz nem ihato, az mievan?

mitol ?

Előzmény:
állati emlék Creative Commons License 2001-09-26 17:13:21 98
Egy allergológus volt olyan kedves felvilágosítani. A kutyagumi természetes talajon hamar bekerül a földbe, de egy szűk, belvárosi csupa-aszfalt utcán nincs hová bemosódnia. Elég néhány heti szárazság és már nem biztos, hogy csak a portól köhögsz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!