Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
állati emlék Creative Commons License 2001-09-26 17:14:38 99
No azért!
Előzmény:
baphomet Creative Commons License 2001-09-26 17:08:03 95
szerinted??? hát ezt nézed ki belőlem...?!

mert nem felejtem én el, ahogy mókuska nekemtámadt azért, mert szerinte pl.nem lehet nyulat tartani hobbiból...hogy csak azt említsem, ami engem érint.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!