Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Filly Creative Commons License 2001-09-26 16:47:29 87
Bármelyik kutyamenhely örömmel fogad, ha odamész, és azt mondod, szeretnél nekik segíteni. Szemétszedést iskolák, lakóközösségek (nagy ritkán önkormányzatok) szoktak szervezni, általában nincs publicitásuk. (Miért is lenne? Amikor _konkrét_ segítségről van szó, nem pedig szájtépésről, szófosásról? :o)
Előzmény:
Monthy Creative Commons License 2001-09-26 16:40:01 85
kicsit offolom ezt az offolós topicot:

Olyanokra, mint pl. takarítás kutyamenhelyen, szemétszedés az utcán, meg ilyenek

Te Filly ilyesmiről hol van info? Még CICA Zöldmagazinjában is alig találtam konkrétumot. Mondjál nekem címeket léci.

Még mielőtt mókuss felbátorodik én is falramászom az erőszakosságától szerintem is csak árt a csőlátásával. Mókuss szervezz inkább faültetést városokba!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!