Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mokuss Creative Commons License 2001-09-26 16:38:48 84
nem is volt celom... ugyanis higgy amit akarsz... nem egy dolog, amirol itt vitatkozunk, es mig nem jon a tema szinkronba, addig... mindenki a saját dudáját fujja...

Nem meggyes munkaproblémájárol beszéltem 1ébként... hanem a kérőív régebbi témájárol... (meggyes segiteni akart kerdoivet csinalni, de nekunk jo a regi...)...

jobb a kicsi, mint a teli.. ;(

Előzmény:
Filly Creative Commons License 2001-09-26 16:32:45 82
Nem különösebben sikerült meggyőznöd a tevékenységed hatékonyságáról :oD (sem az elméd épségéről).

Egyébként is: kikérem magamnak a kis jelzőt!!! :oD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!