Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mokuss Creative Commons License 2001-09-26 13:44:36 51
nem akarok lereagalni semmit, csak reagalok!
en, az orok vesztes;))
Előzmény:
Meggyes Creative Commons License 2001-09-26 13:27:12 50
ezaz. martir mode ON
mihelyt valaki ir valamit, amit nem tudsz lereagalni normalisan, jon a szenvedo, maganyos hos.
ehhh, bazzeg.
nevetek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!