|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
mokuss
2001-09-26 12:39:12
|
45
|
| ezt megtargyaltuk... |
|
Előzmény:
 |
Meggyes
2001-09-26 12:36:29
|
44
|
mokuss,
"tehat ha ertelmetlen vagyok, abbol az következik, hogy van itt pár hülye is..."
tok felesleges elgondolkodnod azon, hogy _mindenki_ teved-e, vagy csak te egyedul...
"az kissebbsegi komplexus, ha egy ember a sajat dolgain tul a kornyezettel is aktívan foglalkozik?" nem, az nem az. de a vitara valo keptelenseget, az esz ervek es logika hianyat, amikor az ember mindezt nem veszi figyelembe, hanem olyan embernek szajkoz hujesegeket, akiknek nem kellene, meg ha a logikus ervekre csak dedos frazisokkal kepes valaki valaszolni, azt en bizony a kesoi, elnyult pubertaskorra tudom csak visszavezetni.
"Azért kiváncsi vagyok, kik azok a nagy emberek, akikkel vitatkozom!"
mondjuk akkor egyszer gyere el egy talalkozora. en ott szoktam lenni, hogy igazi emberekkel, igazi sor mellett, igazibol beszelgessek.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|