Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
mokuss Creative Commons License 2001-09-26 12:39:12 45
ezt megtargyaltuk...
Előzmény:
Meggyes Creative Commons License 2001-09-26 12:36:29 44
mokuss,
"tehat ha ertelmetlen vagyok, abbol az következik, hogy van itt pár hülye is..."
tok felesleges elgondolkodnod azon, hogy _mindenki_ teved-e, vagy csak te egyedul...

"az kissebbsegi komplexus, ha egy ember a sajat dolgain tul a kornyezettel is aktívan foglalkozik?" nem, az nem az. de a vitara valo keptelenseget, az esz ervek es logika hianyat, amikor az ember mindezt nem veszi figyelembe, hanem olyan embernek szajkoz hujesegeket, akiknek nem kellene, meg ha a logikus ervekre csak dedos frazisokkal kepes valaki valaszolni, azt en bizony a kesoi, elnyult pubertaskorra tudom csak visszavezetni.

"Azért kiváncsi vagyok, kik azok a nagy emberek, akikkel vitatkozom!"
mondjuk akkor egyszer gyere el egy talalkozora. en ott szoktam lenni, hogy igazi emberekkel, igazi sor mellett, igazibol beszelgessek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!