Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2001-09-26 01:50:50 32
Az eletmod komplex dolog... abba minden beletartozik.... az allatok nagy resze pedig meg mindig a termeszetes kornyezeteben el, igy ha meg akarod oket vedeni, a kornyezetet is vedened kell. Es ha veded a kornyezetet, akkor a talajvizbe stb. kerulo mergezo anyagokrol, kemikaliaktol is vedened kell...stb. igy kapcsolodik ide a biocucc. A taplaleklancrol meg minden mas kutyafulerol nem is beszelve... azt, hogy te egy allatvedo aktivista vagy, elfogadom... de ez meg mindig nem egyenlo az "allatvedo eletmod"-dal..felteve, hogy letezik ilyen
Előzmény:
mokuss Creative Commons License 2001-09-26 01:31:32 31
Szterinted Csincsin: mit nemértek???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!