Keresés

Részletes keresés

nyman Creative Commons License 2001-09-25 20:57:13 11
Megvan meg, a kutya sem jelentkezett ertuk, akkor a tied. A tobbit mailben.

Ja a NOSPA-M nelkul van a cimem. En is megszivtam :(

A hozzászólás:
marenics Creative Commons License 2001-09-25 20:43:47 9
Szia, nyman!

Nem tudtam e-mailt küldeni, tán rossz címet adtál meg.Olvastam, hogy elküldenél disztribeket. Engem a Mandrake 8.0 érdekelne, ha még nem foglalt (ha igen akkor is) írjál vissza légyszi.

Tisztelettel: Jano.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!