Keresés

Részletes keresés

állati emlék Creative Commons License 2001-09-24 17:12:44 3
OFF

Nocsak, milyen nick! Errefelé ritkán látni hasonlót.

A hozzászólás:
baphomet Creative Commons License 2001-09-24 16:43:09 2
Még ezt elmesélem. Depresszió tényleg van.

Mikor elmentem augusztusban 3 hétre nyaralni, otthon maradt a nyúl. Az első 2 napban nem jött ki az ágy alól, nem volt hajlandó sem enni, sem inni. Anyám már teljesen pánikba volt esve, hogy mi lesz a nyúllal, hogy fog vele nekem elszámolni, ha elpusztul...Aztán fogta, berakta a ketrecébe és elkezdte kézből etetni, itatni. Végül elkezdett enni, inni, de amíg vissza nem jöttem, egyfolytában támadta anyut, rohant a lábára, fújt neki és azt sem engedte meg, hogy hozzáérjen. Csak a kaját adhatta oda neki és
takaríthatta, de mást nem.
Mikor hazajöttem, először bizalmatlanul jött oda hozzám, alig hagyta magát simogatni, meg volt sértődve. Aztán egész nap vele foglalkoztam, pár óra múlva már nyalogatta a kezem, nagy lett megint a szerelem.

Hát így jártunk a nyusszal. Egy kicsit van csak a kezemhez szokva...

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2001-09-23 18:59:15 -
Miutan kiderult, hogy az eddig fiunyulkent szamontartott tarka nyuszonk megiscsak lany, tegnap megvettuk Gyulat!

Gyula bacsi eddig meglehetosen rossz korulmenyek kozott elt, igy meglepo valtozast jelentett neki a kifuto es a sok-sok kaja. Ami erdekes: Ott ucsorog mellette 3 lany es rajuk se bagozik. Amikor pedig az egyik lany kozelebe ment, az elkezdett ra nyoszorogni, majd egy elegans mozdulattal lepisilte a Gyulat. Ez most mit jelent?

Gyula egyebkent egy hihetetlenul szep nyuszo. Allitolag valami nemet ezust.. de szegenyke annyira tepett es sovany...lehet, hogy depresszios? Tenyleg? A nyulaknal van depresszio?

Van itt valakinek valami hasznalhato otlete? Eddig szerintem szaraztapon nevelhettek, mert a zold fure ra se bagozik...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!