|
|
|
|
 |
Fidusz
1999-03-01 19:30:10
|
34
|
| MIért, megeszitek? ;-))))) |
|
 |
Planney
1999-02-27 21:52:42
|
19
|
Na hogy lasd, hogy nem vagyok irigy, kuldom a masik cica-titkarnot . :-)
Megfelel? Kuldhetek mast is...
Planney
|
|
A hozzászólás:
 |
Alejandro DeSilva
1999-02-27 21:34:01
|
18
|
| Jee! Hat Ot ismerem! Echte igy nez ki a reszlegunk titkarnoje! Sajnos mar nem sokaig marad velunk... :( |
|
Előzmény:
 |
Planney
1999-02-27 12:51:42
|
14
|
En imadom a cicakat. De kizarolag csak az ilyeneket. :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|