|
|
|
|
 |
mondolat
2001-09-14 17:50:51
|
30
|
Köszönöm szépen, megpróbálom!
Üdv:
mondolat |
|
A hozzászólás:
 |
drRoot
2001-09-14 13:41:47
|
29
|
Hali Mondolat!
Valoszinuleg az avi DivX el van tomoritve.
A lejatszashoz kell a DivX mpeg4-codec.
Letoltheto a http://www.mellesleg.hu/programok/index.htm cimrol. Biztos sok mas helyen is megvan, de nekem ez a kedvenc oldalam. :-)))) Es eleg gyors is.
Telepitsd fel es kesz. |
|
Előzmény:
 |
mondolat
2001-09-14 10:05:13
|
28
|
Kedves R3lic!
És bárki, aki tud segíteni!
Én maximálisan ostoba egyszerű felhasználó vagyok, és vadiúj a gépem. Az .mpeg és egyéb fájlokat le bírja játszani a Windows Media Player, de a .avi kiterjesztésűeket nem. Mit tegyek? Plíz help!
Köszönettel:
mondolat |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|