Keresés

Részletes keresés

mondolat Creative Commons License 2001-09-14 17:50:51 30
Köszönöm szépen, megpróbálom!

Üdv:

mondolat

A hozzászólás:
drRoot Creative Commons License 2001-09-14 13:41:47 29
Hali Mondolat!

Valoszinuleg az avi DivX el van tomoritve.
A lejatszashoz kell a DivX mpeg4-codec.
Letoltheto a http://www.mellesleg.hu/programok/index.htm cimrol. Biztos sok mas helyen is megvan, de nekem ez a kedvenc oldalam. :-)))) Es eleg gyors is.
Telepitsd fel es kesz.

Előzmény:
mondolat Creative Commons License 2001-09-14 10:05:13 28
Kedves R3lic!

És bárki, aki tud segíteni!

Én maximálisan ostoba egyszerű felhasználó vagyok, és vadiúj a gépem. Az .mpeg és egyéb fájlokat le bírja játszani a Windows Media Player, de a .avi kiterjesztésűeket nem. Mit tegyek? Plíz help!

Köszönettel:

mondolat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!