|
|
|
|
 |
Yfel
1999-02-27 02:34:00
|
13
|
Hehe... asszem ilyen mar elofordult, hogy egy oregebb holgy akarta igy megszaritani a macskajat furdetes utan :D
Egyebkent Nekem szep hosszu-szoru perzsamacskam lesz... macska kell, olyan aranyosak
Yfel |
|
A hozzászólás:
 |
Cybercat
1999-02-26 16:23:49
|
10
|
De legalább nem szenvedett sokáig..
Ilyen "majdnem gazdánál".
Csak az a kár? hogy nem a mikroba tette bele..(20-30 mp belöl vége lett volna) :-[
|
|
Előzmény:
 |
BZoltan
1999-02-26 16:18:43
|
9
|
A fiatal kiscicak a legjobbak! Gondoljatok bele, jo atsutve milyen kellemesen ropogos lenne.
OFF
Hallottam egy palirol, aki telviz idejen talalt a hoban egy kiscicat. ugy gondolta, hogy o lesz a szerencsetlen para megmentoje es hazavitte az atfagyott, mar halalan levo joszagot. Otthon meg, hogy kicsit felmelegitse, betette a sutobe, hogy par perc takareklangon hamar felmelegedjen. majd kibontott egy sort es leult a TV ele..... majd egy olyan ket ora mulva...
ON |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|