Keresés

Részletes keresés

mondolat Creative Commons License 2001-09-14 10:05:13 28
Kedves R3lic!

És bárki, aki tud segíteni!

Én maximálisan ostoba egyszerű felhasználó vagyok, és vadiúj a gépem. Az .mpeg és egyéb fájlokat le bírja játszani a Windows Media Player, de a .avi kiterjesztésűeket nem. Mit tegyek? Plíz help!

Köszönettel:

mondolat

A hozzászólás:
R3lic Creative Commons License 2001-09-13 12:08:23 25
Szijasztok !

itt rengeteg kepet es videot gyujtottem ossze ! www.niva.hu/wtc/ !! nezzetek meg !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!