|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2001-09-10 10:13:49
|
10
|
1,7x Konverter: Soligor 1,7CD (szerintem jobb, mint a 2x) Kb. 30eFt.
Közgyűrű: Szintén Soligor. EOS-hoz még megvettem a teljes szettett, Nikonhoz már csak a 25mm-t (kb. 12eFt volt tavaly)
Százbolha |
|
Előzmény:
 |
egon21
2001-09-05 11:24:16
|
-
|
Bizonyára sokan vagyunk, akik nem engedhetik meg maguknak, hogy egy jó makroobjektívet vagy egy 400, 600 mm-es teleobjektívet vegyenek. Úgyhogy rászorulunk a közgyűrűkre, konverterekre, előtétlencsékre.
Bár más topikokban is előfordultak ehhez kapcsolódó hozzászólások, jó lenne, ha itt össze tudnánk gyűjteni a közgyűrűkkel, konverterekkel stb. kapcsolatos infokat és véleményeket.
OK, nyitásnak egy konkrét kérdés. Canon EOS 300-hoz 75-300 objektívvel milyen kétszerezőt és közgyűrűsort tudnátok ajánlani, ha nem akarok 170 ezret fizetni egy Canon konverterért. Tamron vagy Kenko már 50 ezer körüli áron is elérhető. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|