|
|
|
|
 |
Goldcat
1999-02-26 13:39:06
|
35
|
| Nem bízom a macskák önzetlen szeretetében! |
|
 |
Cybercat
1999-02-26 13:34:08
|
34
|
Miért szimpatikusabb aki meg akar enni minket mint aki teljesen önzetlenül szeret?
Én is szeretem a Nagymacskákat... |
|
A hozzászólás:
 |
Goldcat
1999-02-26 13:31:08
|
33
|
| Nekem akkor is szimpatikusabbak, nem tudom megmagyarázni, hogy miért... |
|
Előzmény:
 |
Cybercat
1999-02-26 13:23:07
|
32
|
Biztos?
20 kg fölött minden macska életveszélyes.
Meg persze ha fürdetni akarod öket.
Én láttam már olyan kutyát akit félig megnyuzott egy macska. (14 kg volt Mármint a kutya A macs 3kg..) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|