Keresés

Részletes keresés

Goldcat Creative Commons License 1999-02-26 13:39:06 35
Nem bízom a macskák önzetlen szeretetében!
Cybercat Creative Commons License 1999-02-26 13:34:08 34
Miért szimpatikusabb aki meg akar enni minket mint aki teljesen önzetlenül szeret?
Én is szeretem a Nagymacskákat...
A hozzászólás:
Goldcat Creative Commons License 1999-02-26 13:31:08 33
Nekem akkor is szimpatikusabbak, nem tudom megmagyarázni, hogy miért...
Előzmény:
Cybercat Creative Commons License 1999-02-26 13:23:07 32
Biztos?
20 kg fölött minden macska életveszélyes.
Meg persze ha fürdetni akarod öket.
Én láttam már olyan kutyát akit félig megnyuzott egy macska. (14 kg volt Mármint a kutya A macs 3kg..)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!