Keresés

Részletes keresés

J-MAN Creative Commons License 2001-09-06 22:03:16 166
Igen! Meg termeszétesen a karib-térséget is fel kell mérni export szempontjából(szigorúan). "Szakértőnek" tudod kit kell magaddal vinned, ugye?
A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-09-06 21:30:28 165
És ingyen utazgathatok majd Dél-Amerikában és az Antillákon ? :) (a lá Torgyán)
Előzmény:
J-MAN Creative Commons License 2001-09-06 21:23:46 164
Felterjesztelek mezőgazdasági és vidékfejlesztési miniszternek! Csak aztán majd gondoljál rám!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!