|
|
|
|
 |
Attilio
2001-09-06 21:30:28
|
165
|
| És ingyen utazgathatok majd Dél-Amerikában és az Antillákon ? :) (a lá Torgyán) |
|
A hozzászólás:
 |
J-MAN
2001-09-06 21:23:46
|
164
|
| Felterjesztelek mezőgazdasági és vidékfejlesztési miniszternek! Csak aztán majd gondoljál rám! |
|
Előzmény:
 |
Attilio
2001-09-06 20:52:06
|
162
|
Tropico crazy screenshot:
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
ez farm termeszt kukoricát banánt kávét ananászt egy időben ! Na ezt csináljátok utánam! (nem manipuláltam a képet semmivel és nem csaltam!)
U.I.:Kár hogy ez a topik gyakorlatilag meghalt :( De ettől függetlenül jól szórakozom :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|