|
|
|
|
 |
Cybercat
1999-02-26 13:23:07
|
32
|
Biztos?
20 kg fölött minden macska életveszélyes.
Meg persze ha fürdetni akarod öket.
Én láttam már olyan kutyát akit félig megnyuzott egy macska. (14 kg volt Mármint a kutya A macs 3kg..) |
|
 |
r_bendegúz
1999-02-26 13:15:59
|
31
|
Aranycicus!
Ne gázolj a maccsok böcsületébe. Dehogy félnek, felszerelkeznek a karmincáikkal és rovásokat írnak a kutyákok orrára. Ha pedig leugatják őket, akkor a fáramászás bölcs taktikájához folyamodnak. Egyébként igenisvan kutya-macska barátság (két ilyen párt személyesen ismertem).
dorombolással (és halk vakkantással)
r_bendegúz |
|
A hozzászólás:
 |
Goldcat
1999-02-26 12:37:20
|
30
|
| Hát csakhogy ők nem félnek betegesen a kutyáktól.... |
|
Előzmény:
 |
Cybercat
1999-02-26 12:34:48
|
29
|
Dehát azok is macskák!
Én pl: a Gepárdokat szeretem, pedig azok nem is igazi macskák...
I.M.H.O. A macskafélék között leginkább csak méretkülömbség van... De mind egyformán gondolkodik...
Én is macska vagyok..
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|