Keresés

Részletes keresés

Cybercat Creative Commons License 1999-02-26 12:34:48 29
Dehát azok is macskák!
Én pl: a Gepárdokat szeretem, pedig azok nem is igazi macskák...
I.M.H.O. A macskafélék között leginkább csak méretkülömbség van... De mind egyformán gondolkodik...
Én is macska vagyok..

A hozzászólás:
Goldcat Creative Commons License 1999-02-26 12:28:25 28
Pl oroszlán, tigris, nagyon, nagyon nagyvadak!
Előzmény:
Cybercat Creative Commons License 1999-02-26 10:59:57 25
Goldcat:
A macskáknál komolyabb állatok?

:-/
Talán csak a lányok érdekesebbek a macsoknál, de Ők viszont biztos hogy rokonok velük.
?Mik azok a "komolyabb állatok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!