|
|
|
|
 |
Cybercat
1999-02-26 12:34:48
|
29
|
Dehát azok is macskák!
Én pl: a Gepárdokat szeretem, pedig azok nem is igazi macskák...
I.M.H.O. A macskafélék között leginkább csak méretkülömbség van... De mind egyformán gondolkodik...
Én is macska vagyok..
|
|
A hozzászólás:
 |
Goldcat
1999-02-26 12:28:25
|
28
|
| Pl oroszlán, tigris, nagyon, nagyon nagyvadak! |
|
Előzmény:
 |
Cybercat
1999-02-26 10:59:57
|
25
|
Goldcat: A macskáknál komolyabb állatok?
:-/
Talán csak a lányok érdekesebbek a macsoknál, de Ők viszont biztos hogy rokonok velük.
Mik azok a "komolyabb állatok |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|