Keresés

Részletes keresés

hablaty Creative Commons License 1999-02-26 14:32:42 43
Ottó!
Várom a jelet, de mivel úgyis le fogok róla maradni, mert dógozni is kell, ezért hát.... miáááájjuuu:)
A hozzászólás:
Rizs Otto Creative Commons License 1999-02-26 12:18:29 26
Látom alakul a gyujtemény, nem árulunk zsákbamacskát.

Ha elérjük a nagyon magas macskaponthatárt, a macskák egyszerre elkezdhetnek nyávogni (pontonként mindenki 1-x beírhatja hogy nyau). Figyelem! Csak ha jelt adok!

Addig se áruljunk zsákbamacskát!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!