Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
J.Hendrix59 Creative Commons License 2001-09-05 17:07:52 0
A magyar fociban O csapatok vannak...
Előzmény:
Roudi Creative Commons License 2001-09-05 15:31:13 -
Kérem szépen, aki úgy gondolja, hogy a Magyar válogatottnál van jobb csapat (klubszinten)
az nyugodtan fejtse ki a véleményét ide.

Szerintem fehérváron egy kicsivel azért jobb csapat verbuválódott össze, mint amilyen szombaton grúziában szerepelt.

Nálunk ugyan nincsenek "sztárok", de van egy nagyon jó csapatunk, amit szeretünk.
Még valami. Ha valaki a kedvenceinek a védelmét hozza fel, azt nem fogadom el. A válogatott védelménél még az ököritófülpösi ifiké is többre képes.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!