Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bojár Creative Commons License 2001-09-04 14:39:32 1
Egyébként Rudi pályára sem lépett...
:)
Előzmény:
Roudi Creative Commons License 2001-09-04 14:11:15 -
Ezúton szeretnék bocsánatot kérni Király Gábortól az egész magyar védelem nezében!

Bocs Gabi, amit a Grúzok ellen produkáltunk siralmas volt és sokszor (3) kerültél miattunk matt-helyzetbe.

Rengeteg labdát adtunk el, a lábunk között pöckölték át a bőrt, amiből később gól is lett, egyedül cselezgettünk a 16-os előtt és még sorolhatnám.
Nem teszem.
A lényeg: Ne haragudj, mi b...tuk el

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!