|
|
|
|
 |
micu
2001-09-02 14:13:38
|
231
|
| Minden relatív. Amíg van mint enni és normálisan fel tudja nevelni azt a gyereket addig nem. De ha már az eddigi 8 közül is kett? éhen halt a múlt héten akkor igen. Méghozzá azzal a gyerekkel szemben aki meg fog születni anélkül hogy esélye lenne a normális életre. |
|
A hozzászólás:
 |
Pártonkívüli
2001-09-02 11:52:01
|
230
|
Az eredeti kérdésfelvetésre:
"Nagyon durván hangzik?"
Ez nem durva ez hülye kérdés.
1. A magánélet nem közügy. (volt az ellenkezőjére példa)
2. A szegénység és a tisztességes gyermeknevelés között nincs semmilyen összefüggés.
Ennyi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|