|
|
|
|
 |
Cybercat
1999-02-26 10:59:57
|
25
|
Goldcat: A macskáknál komolyabb állatok?
:-/
Talán csak a lányok érdekesebbek a macsoknál, de Ők viszont biztos hogy rokonok velük.
Mik azok a "komolyabb állatok |
|
A hozzászólás:
 |
Goldcat
1999-02-26 08:16:40
|
13
|
Nekem nincs macsekom, de volt kettő is még egészen kicsi gyerek koromban, név szerint "Muki" és "Kukac".
De mostmár nem szeretem annyira őket (mármint a macsekokat), de megvagyok velük. Azthiszem a komolyabb állatok érdekelnek.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|