|
|
|
|
 |
Attilio
2001-08-27 23:04:22
|
4
|
| eről majd ICQ-n beszélgessnk el 1 szer |
|
A hozzászólás:
 |
VonBraun
2001-08-27 22:47:45
|
3
|
Hola.
Mandrake 8.0, esetleg 7.2, ha egyszerűbbet akarsz. Ha meg mégegyszerűbbet, akkor SuSe 7.2.
Mindenesetre a Win4Lin-el talán fog menni megfelelő sebességgel a Champman a Linuxokon is.
A SuSe annyival egyszerűbb, hogy abban a magyart készen kapod, a többiben babrálkodni kell.
|
|
Előzmény:
 |
Attilio
2001-08-26 21:01:53
|
2
|
ok
u.i.:én meg a haragtartás :)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|