Keresés

Részletes keresés

Attilio Creative Commons License 2001-08-27 23:04:22 4
eről majd ICQ-n beszélgessnk el 1 szer
A hozzászólás:
VonBraun Creative Commons License 2001-08-27 22:47:45 3
Hola.

Mandrake 8.0, esetleg 7.2, ha egyszerűbbet akarsz. Ha meg mégegyszerűbbet, akkor SuSe 7.2.
Mindenesetre a Win4Lin-el talán fog menni megfelelő sebességgel a Champman a Linuxokon is.
A SuSe annyival egyszerűbb, hogy abban a magyart készen kapod, a többiben babrálkodni kell.

Előzmény:
Attilio Creative Commons License 2001-08-26 21:01:53 2
ok

u.i.:én meg a haragtartás :))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!