|
|
|
|
 |
VonBraun
2001-08-27 22:47:45
|
3
|
Hola.
Mandrake 8.0, esetleg 7.2, ha egyszerűbbet akarsz. Ha meg mégegyszerűbbet, akkor SuSe 7.2.
Mindenesetre a Win4Lin-el talán fog menni megfelelő sebességgel a Champman a Linuxokon is.
A SuSe annyival egyszerűbb, hogy abban a magyart készen kapod, a többiben babrálkodni kell.
|
|
A hozzászólás:
 |
Attilio
2001-08-26 21:01:53
|
2
|
ok
u.i.:én meg a haragtartás :)))) |
|
Előzmény:
 |
unix guru
2001-08-26 18:20:45
|
1
|
Mielott elkezdenel linuxolni, meg itt az indexen kerdezoskodni, egypar jotanacs:
- nezd meg, kerdesed belefer-e egy mar maglevo topikba, nem kell feltetlenul ujat nyitni. Ilyen pl. van, es nem is regi. Ezt pl. regisztraciokor is tudattak veled.
- olvass utana, es ha igenbn nagy gaz van, mert nem tudod megoldani, akkor kerdezz. Ne vard el, hogy mas modja meg helyetted a tutkopt.
Most ajanlom nezelodj itt a linuxos topikok kozott, mert ilyen topikbol legalabb 5 van...
udv
remelem, nincs harag, |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|