Keresés

Részletes keresés

VonBraun Creative Commons License 2001-08-27 22:47:45 3
Hola.

Mandrake 8.0, esetleg 7.2, ha egyszerűbbet akarsz. Ha meg mégegyszerűbbet, akkor SuSe 7.2.
Mindenesetre a Win4Lin-el talán fog menni megfelelő sebességgel a Champman a Linuxokon is.
A SuSe annyival egyszerűbb, hogy abban a magyart készen kapod, a többiben babrálkodni kell.

A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-08-26 21:01:53 2
ok

u.i.:én meg a haragtartás :))))

Előzmény:
unix guru Creative Commons License 2001-08-26 18:20:45 1
Mielott elkezdenel linuxolni, meg itt az indexen kerdezoskodni, egypar jotanacs:
- nezd meg, kerdesed belefer-e egy mar maglevo topikba, nem kell feltetlenul ujat nyitni. Ilyen pl. van, es nem is regi. Ezt pl. regisztraciokor is tudattak veled.
- olvass utana, es ha igenbn nagy gaz van, mert nem tudod megoldani, akkor kerdezz. Ne vard el, hogy mas modja meg helyetted a tutkopt.

Most ajanlom nezelodj itt a linuxos topikok kozott, mert ilyen topikbol legalabb 5 van...
udv
remelem, nincs harag,

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!