Keresés

Részletes keresés

unix guru Creative Commons License 2001-08-26 18:20:45 1
Mielott elkezdenel linuxolni, meg itt az indexen kerdezoskodni, egypar jotanacs:
- nezd meg, kerdesed belefer-e egy mar maglevo topikba, nem kell feltetlenul ujat nyitni. Ilyen pl. van, es nem is regi. Ezt pl. regisztraciokor is tudattak veled.
- olvass utana, es ha igenbn nagy gaz van, mert nem tudod megoldani, akkor kerdezz. Ne vard el, hogy mas modja meg helyetted a tutkopt.

Most ajanlom nezelodj itt a linuxos topikok kozott, mert ilyen topikbol legalabb 5 van...
udv
remelem, nincs harag,

A hozzászólás:
Attilio Creative Commons License 2001-08-26 18:07:05 -
Szeptemberben Linuxot szeretnék telepíteni a gépemre(ugy szeretnem megoldani hogy windowsz is telepítek rá, így a Linuxot programozásra internetezésre, a windózt játékra használnám(meg apm használná az Excelt meg a Wordot))Sajnos a Liuxxal kapcsolatos ismereteim lapok ezért véleményeteket kérdezném azzal kapcsolatban hogy pontosan milyen Linuxot (é miért azt) érdemes telepítnem, tovább kéne bármilyen Linux-szal foglalkozó (angol/magyar)honlap URL-je...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!