|
|
|
|
 |
kaleb
2001-08-25 00:50:35
|
9
|
| Miről van szó? Leínátok, mi ez a könyv, és miről szól? |
|
A hozzászólás:
 |
Personal_Jesus
2001-08-24 19:28:38
|
8
|
A legizgalmasabb könyv, amit az elmúlt öt évben olvastam. Kötelező olvasmánnyá tenném a gimnázium 4. osztályában!
Nem csak a politikai médiamanipuláció mechanizmusát lehet megérteni belőle, de - egyebek mellett - a magának a médiának a működését is. Az ilyen könvyek elengedhetetlenek ahhoz, hogy a 21. században kevésbé kiszolgáltatott és megvezethető állampolgárokat neveljenek az iskolák. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|