Keresés

Részletes keresés

kaleb Creative Commons License 2001-08-25 00:50:35 9
Miről van szó? Leínátok, mi ez a könyv, és miről szól?
A hozzászólás:
Personal_Jesus Creative Commons License 2001-08-24 19:28:38 8
A legizgalmasabb könyv, amit az elmúlt öt évben olvastam. Kötelező olvasmánnyá tenném a gimnázium 4. osztályában!
Nem csak a politikai médiamanipuláció mechanizmusát lehet megérteni belőle, de - egyebek mellett - a magának a médiának a működését is. Az ilyen könvyek elengedhetetlenek ahhoz, hogy a 21. században kevésbé kiszolgáltatott és megvezethető állampolgárokat neveljenek az iskolák.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!