Keresés

Részletes keresés

Rizs Otto Creative Commons License 1999-02-25 15:54:42 9
Persze, hogy 1234567890-it!

Lányok esetében csak bizonyos korlátozásokkal fogadok el cicÁkAt! A leány csak akkor cica, ha augusztusos!
A hozzászólás:
kockasfulunyul Creative Commons License 1999-02-25 15:42:55 8
Nekem csak egy kedvenc macskám van. A Garfield. Ez számít?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!